KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12296437
nr 1229 6437
Herta Günther
(1934-2018), Tyskland
Etsning, Hippodrom, 14/35. Signerad, daterad 1971. Motivet: 28x31
Herta Günther, tysk bildkonstnär född 1934, död 2018 .
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:00:59
21/1 19:55:59